Skip to main content

O nas

Jesteśmy laboratoryjnym działem biura projektów FORT POLSKA sp. z o.o. Konstrukcje budynków projektujemy od ponad 20 lat. Stawaliśmy wobec różnych wyzwań inżynierskich, łącznie z projektowaniem budowli na terenach sejsmicznych w Azji – przede wszystkim w Turkmenistanie. Od dłuższego czasu mierzyliśmy się również z oceną wpływu drgań od ruchu komunikacyjnego na projektowane przez nas obiekty. Nasze dotychczasowe doświadczenia doprowadziły nas do stworzenia nowego działu FORT LAB, który specjalizuje się w pomiarach drgań budynków i analizie dynamicznej. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu z zakresu konstrukcji i dynamiki budowli jesteśmy odpowiednim partnerem do oceny wpływu drgań na budynek (zarówno istniejący, jak i projektowany) oraz znajdujących się w nim ludzi.

FORTLAB to laboratorium specjalizujące się w diagnostyce dynamicznej. Przeprowadzamy pomiary drgań oraz oceniamy ich wpływ na konstrukcję budynku i ludzi.

Co nas wyróżnia

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników posiadających niezbędne uprawnienia. W naszej pracy kierujemy się trzema głównymi wartościami: profesjonalizmem, szybkością działania oraz zaangażowaniem. Dysponujemy nowoczesną aparaturą pomiarową zgodną z normami PN-B-02170 oraz PN-B-02171, dzięki której jesteśmy w stanie precyzyjnie rejestrować dane w każdym miejscu. Do analizy i filtracji zebranych danych używamy samodzielnie opracowanych skryptów. Zapraszamy do współpracy inwestorów, generalnych wykonawców, pracownie architektoniczne, konstrukcyjne i akustyczne oraz wszystkich innych Klientów, którzy mają problem z drganiami budynków i analizą wyników.

Zaufali nam

Call Now Button